Bubbles

Diplomijáda...0.9

10. listopadu 2008 v 21:39 | *PrInCesS MaKisS*
Juhůůů...diplomky..fí, fím brzo..mno není to fain...??? Katy Perry je prstě dokonalá..X) takže..se diplomky dělají lehce..:D mno..néé prstě..tady je máte!!! A chcete vědět, jaký žvástek to byl?? Tak citátek zní: "omg vidíte toho davida beckhema naheho ? omg ten je užasnej xD" nakoukněte..se do Bubblesky č. 9..ufidíte, že tenhle citátek je jak...napsaný :d vymyslela jej Žužlík ..:) a ostatní..máte diplomky..

Bubbles /// §9§

9. listopadu 2008 v 22:45 | *PrInCesS MaKisS*
Děckáá..neváhejte a účastněte se..Bubblesky..tentokrát..napiš co si myslí/říka Katy Perry můžeš vyhrát (beru 3 lidi) ! Jsem zvědavá..na waše nápady..X)

Diplomijáda...0.8

14. září 2008 v 21:50 | Mrs. Makiska
Yo..yo já vým..teďka sem tu s diplomama spožděně..víte už pokojík..předělávám tak to jinak nejde ..mno vybrala..jsem 3 nejlepší..tentokrát..s miláčkem..Zacem Efronem citátek zní: "joo tam ta pc hra je taky dobrá! ale co to prosimtě máš vaness na sobě?" Vymyslela to moje nejlepší kámoška Peťulka ...X)

Bubbles /// §8§

28. srpna 2008 v 23:07 | Mrs. Makiska
Wow..Zac Efron...♥♥♥♥♥♥♥..toto je božhíí člobrdá..do kerého jsem zblázněná..pač ho prstě žeru..asik ho sežeru :D ..miluju jeho oči,usměv,tělo,svaly,kukuč,vlásky...psrtě mojeeee Lásenka...a kdo ho nesnáší...tak..já ho taky nesnáším..!!! ehm..mno tak k této Bubblesce....napiš co si myslí/říka Zac Efron můžeš vyhrát (beru 3 lidi) ! Jsem zvědavá..na waše nápady..X)

Diplomijáda...0.7

23. srpna 2008 v 22:07 | Mrs. Makiska
Jak asi vidíte z diplomkama se lepším a lepším..doufám že se proto budete ještě více hlásit do různích mích soutěží..mě nejwíc baví bubblesky..nwm..proč ale baí..tentokrát byla sedmá bubbleska s Miley Cyrus/alias Hanah Montana !! mám ji hafo mocka ráda..a taky to jde vidět na diplomách .garatuluji..vždy kdo má prvné místo má nejhezčí diplomek..prstě je to postupně nejhezčí,hezoučky,hezký !!! Tak pokud chcete vědět ten nej citátek je tadyk:"mám lepší boty než ty Mynie jsou to totiž conversky heč na mě nemáš !!" vymyslela Audrey..šupha že..pokud nevíte o co šlo podívejte se do Bubblesky 7 !!

Bubbles /// §7§

22. srpna 2008 v 23:51 | Mrs. Makiska
Mocka se mluví a sleduje Milay alijas Hanah Montana...pač ji mám moc ráda občas juknu a mám sní i věcičky...tak ju tu 7dmá Bubbleska sní..asik bude i design (určo) tak napiš co si myslí/říka Milay Cyrus můžeš vyhrát (beru 3 lidi) ! Jsem zvědavá..na waše nápady..X)

Diplomijáda...0.6

16. srpna 2008 v 13:54 | Mrs. Makiska
Mno..tak do týhle Bubblesky se wás přihlásilo hafo moc...7..myslím lidiček.a to jsem ještě nechtěně nějaký komenty smazala..:( Mno..nespravedlivě..alesejně nebyly duležitý k danému tématu X) Takže Jeniffer se dařilo very good koukněte na nejužasnější citátek který vymyslela mikerka zní: " wow..ten je upe k sežrání....." Přitom o nic nešlo..prostě typnout..si na co myslí a ona to vystihla dobře..jednoduchost a upe..trefa...!!! Takže..jestli chcete vědět k čemu citátek zní...koukněte se do 6sté Bubblajdy :) A vyhrály tři místa ostatní diplomky CČ x¨)

Bubbles /// §6§

16. srpna 2008 v 10:27 | Mrs. Makiska
Moc hezůů...Jeniifer Lopez a sní i 6stá bubbleska napiš co si myslí/říka a můžeš vhrát (beru 3 lidi) ! Jsem zvědavá..na waše nápady..X)

Diplomijáda...0.5

9. srpna 2008 v 22:43 | Mrs. Makiska
Mno..i když dneska večer jsem tu dala Bubblesku..tak i dneska vám dám diplomky čekala jsem na lidi..stačí my i 3 a takhle to opadlo..:)) nejlepší citátek..který vymyslela jahodinek zní :"jezisi podívejte tamhle ten krasavec woow ten je boží musim se upravit a nasadit pořádnej usměv zpevnit zadeček a je to :)"..chcete..vědět..k čemu tak se koukněte do páté soutěžky Bubbles..a uvidíte že jsem vybrala dobře. Samozdřejmě jsou 3. místa takže diplomky jsou tady:

Bubbles /// §5§

9. srpna 2008 v 15:19 | Mrs. Makiska
Tak a je tu 5 Bubbleska tentokrát s Lindsey Lohan napiš co si myslí/říka linsay a odměním tě (beru 3 lidi) Hodně se o ní mluví tkže tě určo něco napadne :))

Diplomijáda...0.4

24. července 2008 v 12:16 | Mrs. Makiska
Jak sem wám slíbila před odjezdem..wám zde dám..i diplomky..ze 4. Bubblesky.tak ale tentokrát..sem to poctivě zvažovala.komu diplomek nedám..ale nakonec to dopadlo takto..že nejlepší citátek..který vymyslela langi zní :"Měla sem si radši koupit tu růžovou a nééé červenou sukni hlavně mi prosvítaj kalhotky já blbá !!!"..chcete..vědět..k čemu tak se koukněte do čtvrté soutěžky Bubbles..a uvidíte že jsem vybrala dobře. Samozdřejmě jsou 3. místa takže diplomky jsou tady:

Bubbles /// §4§

23. července 2008 v 20:58 | Mrs. Makiska
Juchůůů ještě než odjedu..tak vám tu dám Bubblesku...a i diplomky kní stačí napsat do komentů..co si podle vás myslí/říká Hayden Panettiere ..nejlepší 3..odměním.!!

Diplomijáda...0.3

6. července 2008 v 21:18 | Mrs. Makiska
A máme tadyk další diplomky ze třetí Bubblesky..a nejlepší citátek..který vymyslela Miss.MuciceQ zní :"och bože,ten Zac je thááááák strašně sexýýý,že si nevzpomenu ani na ty slova!!"..chcete..vědět..k čemu tak se koukněte do třetí soutěžky Bubbles..a uvidíte že jsem vybrala dobře. Samozdřejmě jsou 3. místa takže diplomky jsou tady:

Bubbles /// §3§

5. července 2008 v 22:32 | Mrs. Makiska
A máme tadyk další Bubblesku napiš do komentů..co si podle vás myslí/říká Vanessa Hudgens ..nejlepší 3..odměním.!!

Diplomijáda...0.2

30. června 2008 v 18:43 | Mrs. Makiska
Tak a je tu vyhlašování druhé Bubblesky..a nejlepší citátek..který vymyslela Romiš zní :"tak já si koupím ty nejdražší šaty co měli a on nakonec nikdo nepřijde?!"..chcete..vědět..k čemu tak se koukněte do druhé soutěžky Bubbles..a uvidíte že jsem vybrala dobře. Samozdřejmě jsou 3. místa takže diplomky jsou tady:

Bubbles /// §2§

30. června 2008 v 10:09 | Mrs. Makiska
Další Bubbleska napiš do komentů..co si podle vás myslí/říká Paris Hilton..nejlepší 3..odměním.!!

Diplomijáda...0.1

30. května 2008 v 16:29 | Mrs. Makiska
Tak a je tu vyhlašování první Bubblesky..a nejlepší citátek..který vymyslela Miss.MuciceQ zní :
"No tak Vanesso kolikrát ti mam řikat,že se zacem nic nemam!"..chcete..vědět..k čemu tak se koukněte do první soutěžky Bubbles..a uvidíte že jsem vybrala dobře. Samozdřejmě jsou 3. místa takže diplomky jsou tady:

Bubbles /// §1§

28. května 2008 v 17:23 | Mrs. Makiska
Tak určo..to znáte napište do komentů..co si podle vás myslí/říká Ash..nejlepší 3..odměním.!!
 
 

Reklama