Filmíky

Camp Rock

29. října 2008 v 14:28 | *PrInCesS MaKisS*

Camp Rock je nejnovější Disney Channel Původní film přichází na 20. června ve Spojených státech a v Kanadě. Camp Rock je něco na zbůsob rock and rollu moderní popelky. To má uvedenu Jonas Brothers, stejně jako Demi Lovato, Meaghan Jette Martin, Alyson Stoner, Anna Maria Perez de Tagle a Jasmína Richards.

Film vypráví příběh o Shane Gray (hraje Joe Jonas), když je poslán na hudební tábor jeho bandmates Nate (Nick Jonas) a Jason (Kevin Jonas) na hudební tábor jako host instruktora. Tam se setká s Mitchie Torres (Demi Lovato), což je teeanger s velkým talentem a chce se stát popovou zpěváčkou. Může se připojit k táboře, když její máma pomáhá práci v kuchyni mezi třídami. Poté, co je její tajemství odhaleno,její vykázána ze táborových činnosti. Mitchie napíše píseň a zpívá to, jen aby ji zaslechl Shane. Nejsou viděni nejen zpěvem, Shane si klade za cíl najít si holku s krásným hlasem, který mu připomene hudbu, která mu slouží k lásce.

Rock Podvraťáků

31. července 2008 v 9:50 | Mrs. Makiska
Jsou mladí, jsou sebevědomí, jsou drzí a jsou bez peněz... Mají svou kapelu, mají své plány, mají svou šanci, ale nemají nástroje. Potřebují peníze... A to hned!!!Lukáše, "šéfa" party, právě vyhodili ze zaměstnání."Playboy" Martin se práci úspěšně vyhýbá, je posedlý sváděním dívek a žen. "Romantik" Tomáš pracuje v květinářství se svou dívkou Šárkou a "rebel" Radek instaluje alarmy do nemovitostí. Žalostná bilance party muzikantů, kteří potřebují novou aparaturu. Mají totiž jedinečnou šanci vystoupit jako předskokani slavné hudební skupiny na jejím turné.Radek, jediný z party, kdo má pravidelný příjem, instaluje alarm ve vile muže, samotářského podivína, který žije sám se svým psem. Radek si všimne, že je velmi bohatý, říká mu Boss. Tomášovi se zdá neškodný, proto ostatní přivede na šílený nápad - únos jeho psa. Kluci chvíli váhají, ale po zhodnocení své finanční situace se rozhodnou únos realizovat. Začnou vše připravovat.Radek dodá plány Bossovy vily. Střídavě obhlížejí terén, sledují Bosse i psa, fotí všechno, co vidí, a připravují plán do nejmenších detailů. Mezitím Lukáš stále maskuje před rodiči, že byl vyhozen z práce. Radek se zamiluje do Bossovy dcery Anety, která otce občas navštěvuje, ale jinak s ním moc nevychází, což kluci při mapování situace poznali. Tomáš musí tajit celou akci před svou dívkou Šárkou. Martin se zaplétá do svých milostných aférek...Pak přijde den "D". Plán je složitý a málem nevyjde. Jen díky improvizacím kluci dostanou peníze, vrátí psa a mizí z místa činu. Cestou bouřlivě oslavují. Ale mají pocit, že je někdosleduje v podezřelém autě. Ukryjí se na polní cestě, vystoupí z auta a čekají. Vše se zdá být v pohodě. Náhle jejich auto exploduje i s penězi. Šokovaní, pěšky, bez peněz se vracejí domů. Rozhodli se zapomenout a už nikdy neriskovat. Jsou šťastní, že vyvázli se zdravou kůží a dají si slovo, že na dráhu zločinu už raději znovu nevstoupí.jenže ruka podsvětí a svět zločinu je hned tak nepustí. U dveří Lukášova domu sedí Bossův pes a celý šťastný své únosce vítá... Vše začíná znovu...
Kliknutím na fotku zavriete okno

Italské prázdniny

29. července 2008 v 10:29 | Mrs. Makiska
Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?

Let's dance

27. července 2008 v 19:22 | Mrs. Makiska
Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?

Pravá blondýnka

6. července 2008 v 20:42 | Mrs. Makiska
Elle Woods (Reese Witherspoon) je typická blondýnka! Má všechno: je prezidentkou dívčího spolku Hawaiian Tropic, Miss červen ve školním kalendáři, je populární, rozhodně netrpí nedostatkem a především. je obdařena přírodní blond hřívou. Chodí s pohledným spolužákem Warnerem Huntingtonem III. (Matthew Davis), a nepřeje si nic jiného, než být paní Huntingtonovou III. Jenže on má jiné plány: musí studovat Harvard a stát se právníkem! Co s naivní blondýnou! Řekne jí: "Hodlám být senátorem, proto potřebuji Jackie, ne Marilyn". a na studiích si nabalí samozřejmě seriózní tmavovlásku Vivian (Selma Blair). Elle má zlomené srdce, ale jen tak se nevzdá. Přihlásí se také na Harvard a zrovna na práva, jen aby mu dokázala, že to také zvládne. Ona, která se vyzná daleko spíš v módě, společenské rubrice novin a organizaci party než v teorii státu a práva nebo ve finesách formální logiky. Jenže studium na elitní univerzitě není procházka růžovou alejí. Tam, kde jiní uspějí díky buď asketickému studiu, vrozené genialitě nebo i díky vlivnému tatínkovi, boduje nakonec Elle - ovšem až po mnoha docela pro ni trapných, pro diváky ale úsměvných karambolech - originálně svým přirozeným rozumem, šarmem, nedostatkem zbytečného respektu a schopností vyhmátnout klíčový detail. A v standardních životních situacích se Elle vyzná lépe než kolegové - budoucí intelektuální elita

Divoké kočky

5. července 2008 v 22:23 | Mrs. Makiska
Čerstvě plnoletá Violet opustila rodné New Jersey, aby si v New Yorku splnila svůj sen. Písničky, které píše, jsou přece skvělé a když se opravdu snažíš, dokážeš to. Nadšení a optimismus ji ale rychle opouštějí, protože narazí na nepropustnou hradbu nezájmu uměleckých agentů i nahrávacích společností. Navíc jí vykradou byt a Violet záhy po příjezdu na Manhattan stojí před zásadním rozhodnutím. Vzdát se svého snu a vrátit se k milujícímu otci na předměstí, nebo zatnout zuby a bojovat prozatím ne o uměleckou kariéru, ale o holé přežití? Violet zvolí druhou možnost a najde si v práci v baru Coyote Ugly. Mladé pohledné barmanky tu ve vší počestnosti používají svůj sexappeal a taneční i hudební talent, aby pobavily a k větší žízni rozpálily hosty podniku, který je každou noc našlapaný k prasknutí. Díky svému nadání, urostlému tělu a pohledné tváři se z Violet brzy stane hlavní hvězda baru. Role "Divoké kočky" jí pomůže zbavit se chronické trémy, ale znovu ji postaví před osudové dilema. Má se spokojit se svou "slávou" a dobře placenou prací v baru, nebo jít dál za svým písničkářským snem?

Mezi námi děvčaty

5. července 2008 v 22:14 | Mrs. Makiska
Americká komedie, ve které matka s dcerou okusí jaké to je být v kůži té druhé.Energická psycholožka Tess Coleman je vdova, která sama vychovává patnáctiletou dceru Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i její dcera mají každá své starosti a spolu příliš nevycházejí. Hádají se kvůli oblečení, kvůli učení, kvůli hudbě a samozřejmě kvůli partnerům. Zatímco Anna není vůbec nadšena tím, že se matka chce znovu provdat, Tess vadí mladík Jake, do kterého se zakoukala Anna. Zatímco Tess se zlobí na Annu, kvůli jejím potížím ve škole, Anna je naštvaná protože si na ni zasedl učitel Bates. Zatímco Tess právě vyšla kniha o stárnutí, jedinou radostí Anny je rocková kapela Pink Slip, kterou založila se svými spolužačkami Maddie a Peg. Zkoušejí v garáži Colemanových a připravují se na důležitý konkurz v klubu Wango Tango. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože ve stejnou dobu se koná předsvatební hostina její matky a Ryana. Když se ji Anna marně pokusí přemluvit během rodinné večeře v oblíbené čínské restauraci, je z toho hádka, do které nečekaným způsobem zasáhne majitelka podniku se svou matkou. Stará žena totiž oběma naštvaným ženám nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, v šoku zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat, si uvědomí, že na vině je koláček s proroctvím a jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. Než se tam ovšem budou moci vypravit, musejí strávit den v těle té druhé. Zatímco Anna v matčině těle musí do ordinace, Tess musí vyrazit do školy. Zatímco Anna využije kreditní kartu své matky, aby ji podle svého názoru dostala trochu do formy, což v jejích představách znamená, ostříhat nakrátko, piercing a nakoupit pestré oblečení, Tess ve škole poznává těžkosti s jakými se musí potýkat její dcera, například v podobě Batese, který se dívce mstí za to, že ho její matka kdysi odmítla. Obě tak mají nečekanou příležitost nahlédnout na svůj život i život té druhé z nečekaného úhlu a obě poněkud netypicky zasáhnou té druhé do života. Jak se však dozví od staré Číňanky, zůstanou v těle té druhé, dokud se proroctví z koláčku nenaplní. A to je malér, protože ani jedna z nich netuší, co mají pro naplnění proroctví udělat a blíží se pátek večer, takže Anna musí v těle Tess pronést proslov na předsvatebním večírku a Tess v těle Anny musí na pódium v klubu Wango Tango, ačkoli s kytarou neumí vůbec zacházet.Americká komedie, která vznikla v roce 2005 v režii Marka Waterse (Kronika rodu Spiderwicků, A co když je to pravda?) je adaptací knihy Příšerný pátek spisovatelky Mary Rodgersové z roku 1972 a také remakem stejnojmenného filmu z roku 1976, kde si role matky a dcery zahrály Barbara Harris a Jodie Foster. Do hlavních rolí se Watersovi podařilo získat dvě velké hvězdy a to skvělou Jamie Lee Curtisovou (Halloween, Pravdivé lži, Záměna) jako Tess Colemanovou a Lindsay Lohan (Past na rodiče, Můj auťák Brouk) jako její dceru Annu. V dalších rolích se představí Mark Harmon (Caldwellův případ, Wyatt Earp, TV seriál Námořní vyšetřovací služba) jako Ryan, Harold Gould (Němý film, Podraz) jako děda, Chad Michael Murray (Dům voskových figurín, Moderní Popelka) jako Jake, Stephen Tobolowsky (Na Hromnice o den více, Memento) jako pan Bates, Christina Vidal (Neviditelné zlo, Hotel) jako Maddie, Ryan Malgarini jako Harry Coleman, Haley Hudson jako Peg, Rosalind Chao coby majitelka čínské restaurace Pei-Pei, Willie Garson jako Evan a další.
Mezi námi děvčaty (Freaky Friday)

Sestry na bahamách

5. července 2008 v 22:12 | Mrs. Makiska
Sestry na Bahamách (Holiday In The Sun) Alex (Ashley) a Madison (Mary-Kate) tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto jet se svými kamarády na školní výlet na Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku! Dívky a jejich kamarádi objeví loď, kde majitel ukrývá vzácné starožitnosti, čekají je problémy s policií a dokonce se ocitnou i ve vězení! Ale nakonec se vše vysvětlí a sestry jsou zase na svobodě. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná.

Jeden den v New yorku

5. července 2008 v 22:10 | Mrs. Makiska
Tato akční komedie vypráví příběh dvou sedmnáctiletých sester Jane a Roxy Ryanových, které se jednoho nezapomenutelného dne vydávají na bláznivou honičku ulicemi, metrem a stokami Manhatanu. Upjatá ambiciózní perfekcionistka Jane (Ashley) je pravým opakem své volnomyšlenkářské sestry Roxy (Mary-Kate), která hraje v rockové kapele a většinu času tráví za školou. Jednoho dne se obě sestry vydávají do New Yorku, aby si splnily své sny. Jane se chce pokusit získat stipendium na Oxford a Roxy zase plánuje proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentům demonahrávku své kapely. Plány obou sester jsou však náhle ohroženy hned z několika stran - Roxy se náhodou dostanu do ruky chip na vyrábění pirátských kopií, po které jde zdejší mafie a navíc ji pronásleduje šílený agent pro boj se záškoláctvím Max Lomax, který se fixně upnul na myšlenku, že musí vždy unikající Roxy prostě dostat. Během honičky navíc obě dívky potkávají také pár zajímavých kluků :) a začíná jim docházet, že strávit pro změnu po dlouhé době den spolu nemusí být zas až tak nepříjemné... Avšak co jejich sny? Podaří se dívkám během jednoho dne v New Yorku je uskutečnit? Stát se může cokoliv...

Protivný sprostý holky

5. července 2008 v 21:42 | Mrs. Makiska
Díky svým rodičům zoologům vyrostla Cady v africké buši a myslí si, že ví všechno o "přežití všech nejlepších". Zákon džungle ale dostane zcela nový smysl, když patnáctiletá žákyně domácího vyučování jde poprvé do normální veřejné školy.
Dívka se snaží najít své místo mezi sportovně i matematicky založenými spolužáky, ale zkříží cestu nejprotivnější ze všech - Queen Bee, atraktivní a vypočítavé Regině, vůdkyni nejoblíbenějšího školního spolku, The plastic. Když se Cady zamiluje do bývalého přítele Reginy, Queen Bee je naštvaná a snaží se zničit Cadyinu budoucnost. Ale i Cady brzy vytáhne drápky, protože se schyluje k "dívčí válce" před kterou by se měla raději schovat celá škola

Jak stratit kluka v 10 dnech

11. května 2008 v 10:26 | Mrs. Makiska
2-3.gif picture by wyciMoje kecy: Supr čupr filmík..:) romantický hočičí film, který je upe good pokud chcete máte možnost použít informace a obrázky do referátu :x....2-3.gif picture by wyci
Motto:Jeden z nich lže, ale vždy je to ten druhý. Nejzamilovanější komedie roku!
Typ filmu:komedie
Rok výroby:2003
Režie:Donald Petrie
Hrají:Matthew McConaughey,Annie Parisse,Thomas Lennon,Bebe Neuwirth, Ames Adamson , David C. Roehm Sr. , Justin Peroff , James Murtaugh , Archie MacGregor , John DiResta , Scott Benes , Zachary Benes , James Mainprize , Tony Longo , Andrew Moodie , David Macniven , Jeff Gruich , William Duell , Ross Gallo , Diego Fuentes , Collin Barrett , Bruce Farquhar , Jim Paris , Marv Albert , Randy Kerdoon

Pravá blondýnka 2

11. května 2008 v 10:18 | Mrs. Makiska

Pravá blondýnka 2

2-3.gif picture by wyciMoje kecy: Naštěstí dvojku sem viděla takže můžu říct jediné slovíčko booožhí..fakticky upe best..mám ráda růžovou-pejsek-ochrana zvířat ,pač se jim to povedlo..asik z moji fantazie takhle bych si nějka představovala filmík..romantika tak jeee.:).takže zase můžete si zkopči do referátu i s obrázkama..2-3.gif picture by wyci
Motto:Lepší. Odvážnější. Blonďatější.
Typ filmu:komedie
Rok výroby:2003
Režie:Charles Herman-Wurmfeld
Hrají:Resse Witherspoon,Sally Field,Regina King,Jennifer Coolidge, Bruce McGill, Bob Newhart, Luke Wilson

Pravá blondýnka

11. května 2008 v 10:11 | Mrs. Makiska

Pravá blondýnka

2-3.gif picture by wyciMoje kecy: Jůůjky popravdě řečeno sem tento 1vní díl moc neviděla anom chvilk uale zdál se mi mega good..:) takže myslí že super zase hlavně pro holky..co mají rády ružovou..a pejsky jako já.:D..určo nenechte si ujít :P 2-3.gif picture by wyci
Motto: Letos letí blondýnky, ale pozor.
Typ filmu: komedie
Rok výroby: 2001
Režie: Robert Luketic
Hrají: Ali Later,Selma Blair,Resse Witherspoon,Raquel Welch, Gary Castro Churchwell , John Kapelos , Mark Heidelberger , Richard Hillman , Victor Garber , Oz Perkins , Linda Cardellini , Kelly Nyks , Ted Kairys , David Moreland , Wayne Federman , Niklaus Lange , Brody Hutzler , Chaney Kley
 
 

Reklama