Holčičí problémy

Jka na kruhy pod očima?

20. ledna 2009 v 16:22 | [MaKiSs*LeJdy*]<cUte™
Úkol číslo jedna

Zní - postarat se o dobré prokrvování. V první řadě se postarejte o dostatečný spánek a zlepšení krevního oběhu. Kosmetické přípravky pomáhají jen do určité míry, ale rozhodně nám udělají dobře. Začít můžete obyčejným studeným obkladem. Dva kulaté vatové polštářky namočíme ve studené vodě a položíme je na víčka. Prokrvení bude ještě vydatnější, když nalijeme do umyvadla studenou vodu, ponoříme do ní obličej a několikrát pod vodou zavřeme a otevřeme oči. Tenhle trik pomáhá i při zarudlých očích.

Oční gymnastika

Prokrvení očních partií dobře podpoří také oční gymnastika. Oči zavřeme, položíme ukazováčky na vnější oční koutky, aby nevznikaly žádné vrásky, a semkneme víčka tak pevně k sobě, jak jen to jde. Napětí udržíme 6 vteřin a pak oči uvolníme. Opakujeme nejméně desetkrát.

Boj s nateklýma očima

Proti nateklým očím, které se u nás žen objevují v závislosti na menstruačním cyklu, jsou v lékárně k dostání bez receptu kapky. Povzbuzují odtok lymfatických tekutin a urychlují odbourání vodnatých váčků.

Jak zakrýt kruhy pod očima

Při troše šikovnosti a tréninku se dají tmavé stíny pod očima také zamaskovat make-upem v barvě pleti. K tomu účelu existují dokonce speciální krycí tyčinky nebo krémy. Některé z těchto přípravků mají ovšem bohužel poněkud pastózní konzistenci a rády se usazují - zejména při smíchu - v mimických vráskách pod okem. Můžete to zkusit i s normálním pleťovým make-upem, měl by být ovšem minimálně o dva tóny světlejší než make-up okolního obličeje. Další možností je pak nanést malý kopeček obvyklého podkladového make-upu na hřbet ruky a zesvětlit ho čistě bílým make-upem a lehce přepudrujeme. Než na sebe začnete všechny ty přípravky napatláte, popřemýšlejte, jestli nebude lepší zbavit se těchto nepříjemných tmavých stínů jednou pro vždy. Chce to jen kvalitní spánek a prokrvenou tkáň.


Jak na krásné nehty?

18. ledna 2009 v 20:57 | [MaKiSs*LeJdy*]<cUte™
http://th06.deviantart.com/fs17/300W/f/2007/215/a/7/Hands_by_matteaton.jpg
Postačí trocha práce a pak už své ruce nebudete muset skrývat... Mám tu pro vás deset tipů pro kráné nehty...
  1. Nepoužívejte acetonové odlakovače, které mohou nehty zbavit důležité vlhkosti.
  2. Po každém umytí použijte krém na ruce. Oleje v krému zadrží vlhkost v nehtech.
  3. Nejběžnější příčinou měkkých nehtů je působení vody. Proto při mytí nádobí noste gumové rukavice.
  4. Máte-li velmi slabé nehty, zkuste si konečky z druhé strany nalakovat podkladovým lakem, aby byly silnější.
  5. Mokré nehty v okamžiku osušíte, ponoříte-li je do ledové vody.
  6. Roztřepené nehty ošetříte, utrhnete-li kousek papíru ze sáčku čaje nebo kávového filtru a speciálním lepidlem ho přilepíte na nehet. Po zaschnutí nehet vyleštěte do hladka a pak naneste lak.
  7. Chcete-li pracovat na zahradě nebo dělat špinavou práci, přejeďte nehty mýdlem. Nehty se zespoda zaplní mýdlem a nedostane se za ně špína. Další radou jsou v tomto případě zahradnické rukavice.
  8. Inkoust a skvrny z nehtů odstraníte, použijete-li na postižená místa kartáček a pastu na zuby.
  9. Nikdy nepilujte nehty ihned po koupání, kdy jsou nejslabší a snadno se lámou.
  10. Místa za nehty si čistěte tyčinkou se špičatým koncem - tento způsob je šetrnější než drhnout nehty kartáčkem.

Módní vychytávky pro každou postavu

16. ledna 2009 v 12:11 | [MaKiSs*LeJdy*]<cUte™
Jste-li nižšího vzrůstu, volte vysoký podpatek
Jste-li nižšího vzrůstu, volte vysoký podpatek

Vychytávky do tvého pokoje!

14. ledna 2009 v 12:40 | *PrInCesS MaKisS*
* Slaď si pokojíček!
Nakup polštářky, květináče, lampičky i povlečení v různých odstínech jedné barvy. Bude působit příjemně útulně!
* Nezapomínej na doplňky
Právě díky nim bude tvůj pokojíček skvěle originální. Například vlastnoručně namalované obrázky dokáží divy :)
* Barvičky
Pokud máš tmavší pokojíček, kam nejde moc světla, zkus s zaměřit na světlé veselé barvy, které ho rozzáří.
* Světla a světýlka
Místo jednoho velkého světla si pořiď několik lampiček. Rozmísti je na místa, která chceš zvýraznit. Láva lampa taky není k zahození. Létající bubliny tě spolehlivě uspí.
* Zrcadlení
Pokud máš malý pokoj a chceš aby působil větším dojmem, kup si velké zrcadlo, nebo zrcadlovou lepicí tapetu přes celou jednu stěnu. Prostor výrazně opticky zvětší.
* Natírej jak o život
Nelíbí se ti tvůj nábytek a chceš ho změnit k nepoznání? Bude vypadat jako nový, když ho natřeš nějakou super barvou, která se ti libí! Na závěr ho můžeš ještě přetřít matným nebo lesklým bezbarvým lakem.
* Tapetuj, je to super!
Stěnu mezi poličkami na knihy vytapetuj ve výrazných barvách, které ladí s ostatními barvičkami v místnosti.
* Be happy
Obklop se věcmi a barvami, které máš ráda, a uvidíš, že ti v tvém království bude skvěle...

Tipy na rychlé usnutí,kvalitní spánek a hezké ráno..

14. ledna 2009 v 12:38 | *PrInCesS MaKisS*
1.Honí tě pozdě večer mlsná nebo ti kručí v břiše?Rozhodně se vyvaruj "žracích orgií"!Pozdě se najíst znamená,že se ti bude s plným žaludkem špatně spát a ráno se probudíš ospalá,oteklá a mrzutá.Ideální je najíst se naposledy tři hodiny před tím,než jdeš spát.Pokud hlady neusneš,dej si netručný jogurt nebo kousek ovoce.

2.Káva,černý čaj a kola obsahují kofein,proto si nic z tohoto výčtu rozhodně nedávej před tím,než půjdeš spát.Jinak se budeš v posteli jen zbytečně převalovat a vytoužený spánek na sebe nechá pěkně dlouho čekat!Na rychlé usnutí je dobré dát si buď bylinkový čaj s medem,anebo ještě lépe-vlažné mléko s lžičkou medu.

3.Tělo potřebuje během spánku kyslík,takže si aspoň na deset minut dobře vyvětrej pokoj,než zalehneš do postele.Optimální teplota místnosti na spaní je v rozmezí mezi 16 až 18 stupni,což sice nejsou žádné tropy,ale na druhou stranu-není příjemnější se zachumlat do peřin než usnout bez přikrytí a ráno se vzbudit spocená?

Jak vypadat na fotkách skvěle..??

6. prosince 2008 v 19:57 | *PrInCesS MaKisS*
...Jak vypadat na fotkách skvěle..

Taky se ti stává, že si na fotkách připadáš strašně, nebo tak bohužel opravdu vypadáš? Tak s tím je konec... je to jen špatnou fotkou! :-)Jak vypadat na fotce dobře? 1. Záleží na prostředí - tam kde se fotíš by nemělo být příliš stínu a ,,fotograf " by tě neměl fotit příliš shora, nebo z dálky (abys nezapadla do obrazu do hrozného chaosu mnoha věcí). 2. Stůj rovně a hlavu měj spíš dopředu, když jí budeš zatahovat dozadu, udělá se ti podbradek!!! 3. Nedělej "Sýýýýr", jen se lehce a příjemně usměj! 4. Hlavu měj mírně na stranu od fotografa. 5. Očima se dívej cca 15 cm od objektivu(ne přímo do blesku) 6. Fotce sluší svěží volnost a proto bys neměla být příliš lesklá. Vol spíše přirozené barvy - pokud možno, neškodí volně rozpuštěná hříva upravená třeba sponečkama.
zdrojík: http://starhay.blog.cz
 
 

Reklama