Styl Scene

Babyfayce ^^ 0.1

3. března 2009 v 17:36 | [MaKiSs*LeJdy*]<cUte™

Meg Strangler ^^ 0.1

11. prosince 2008 v 21:03 | *PrInCesS MaKisS*

Lexi Lush ^^ 0.2

11. prosince 2008 v 19:50 | PrInCesS MaKisS*

Lexi Lush ^^ 0.1

11. prosince 2008 v 19:34 | PrInCesS MaKisS*

Bee PirateHooker ^^ 0.1

9. prosince 2008 v 15:02 | *PrInCesS MaKisS*

Vanna Venom ^^ 0.1

9. prosince 2008 v 14:55 | *PrInCesS MaKisS*

Něco o stylu scene (jiné XD )

8. prosince 2008 v 21:46 | *PrInCesS MaKisS*

Scene styl (čti "sín" styl) se vzdáleně podobá EMO stylu, přesto jsou tyto dva styly velmi odlišné. Narozdíl od EMO kids jsou Scene kids veselí a sebevědomí. Milují život, barvy a optimismus.
Scene kids se od EMO kids liší kupříkladu i tím, že poslouchají jakoukoli hudbu, od rapu až po metal.
Hodně Scene kids zastupuje takzvané SxE (Straight Edge), což zkráceně znamená " nepij, nekuř, neber drogy, neměň často partnery, nebuď násilník". Mezi Scene kids vyznávajících SxE je také hodně rozšířené vegetariánství. Náklonnost ke SxE dávají Scene kids najevo tak, že si na ruku nebo třeba na triko nakreslí, vylepí černou páskou nebo vytetují velké černé X.
Oblečení : Scene kids, jak už jsem se zmínila, milují barvy a výstřednost. Velmi oblíbené jsou u dívek krátké barevné sukně a legíny, popřípadě barevné kalhoty a co se vršku týče, Scene kids zbožňují trička s veselými potisky a nápisy, například s Hello Kitty, s anime postavičkami, jako jsou například ninjové, pokémoni atd, s názvy kapel,…Nosí se však i proužky a puntíky.
Boty : Velice oblíbenou obuví se pro Scene kids staly kotníkové converse. Hodně s nimi i experimentují. Nosí se například každá bota jiná, každá tkanička jiná, zkrátka co nejbarevnější kreace. Další oblíbenou obuví jsou balerínky a nazouvací slip-on botky.
Doplňky: Scene kids nosí nejčastěji velké barevné korále nebo přívěsky, například s motýly, oblíbené jsou výrazné náušnice, korunky, čelenky a stejně jako u EMO kids se nosí i pyramidkové pásky…. Velmi častým doplňkem je piercing ve rtu, nad rtem nebo v obočí a tunely v uchu.
Líčení: Líčení u Scene girls se velmi podobá líčení u EMO girls. Zkrátka výrazné oční linky a stíny, ovšem povoleny jsou všechny možné barvy stínů. Mnoho Scene girls našlo oblibu v nalepovacích řasách.

Vlasy : Vlasy u Scene girls bývají na vrchu hlavy natupírované a u konečků vyžehlené. Scene girls nosí buďto ostře střiženou ofinu nebo patku stejně jako EMO, avšak obě oči musí být vidět, aby bylo vidět pracné líčení :) Na Scene vlasech jsou ovšem nejdůležitější barvy. Můžete mít vlasy křiklavě růžové, zelené, modré nebo třeba blond, hnědé nebo černé s růžovými proužky, to je jedno, hlavně aby působily neobyčejně a vesele. Toho také můžete docílit výraznými barevnými sponkami, nebo třeba velkou mašlí ve vlasech :)
Pár rad, jak se ještě více přiblížit Scene stylu:
Buď přátelská, scene kids mívají hodně přátel.
Choď na koncerty a do společnosti.
Udělej si profil na internetu a povídej si s ostatními Scene kids :)
Vytvoř si plyšáka hello kitty nebo jiné roztomilé postavičky a nos ho všude s sebou, foť se s ním,...
Scene kids o sobě netvrdí, že jsou Scene, jsou zkrátka sví :)

Co je to Scene styl..?? X)

17. října 2008 v 22:11 | *PrInCesS MaKisS*
SCENE KIDS
Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.


 
 

Reklama